שקוע תקרה עגול 3000K IP40
במלאי
מק"ט
NLED9248N20W-W100-WH
252.00 ₪
לד שקוע תקרה זווית הארה 100°
| מותג | NVC |
|---|---|
| הספק | 20W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 1800 |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום כיסוי PC |
| מידות הגוף | Ø220X55MM |
| מידות קדח | ø200mm |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | 80 < CRI |
| זווית הארה | 100° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שלוש שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 16 |
