שקוע תקרה DARK LIGHT
אזל מהמלאי
מק"ט
NLED8018NA50W-24-WH
נמוך כמו
0.00 ₪
לד שקוע תקרה Wallwasher זווית הארה 24°
| מותג | NVC |
|---|---|
| הספק | 50W |
| שטף אור | 3450 |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| מידות הגוף | ø212x217mm |
| מידות קדח | ø200mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | 80 < CRI |
| זווית הארה | 24° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שלוש שנים |
