פאנל FSL מרובע שקוע 6W אור יום
במלאי
מק"ט
FS-GT10-6W-D-SQ
31.00 ₪
פאנל לד על שקוע תקרה מבית המותג הבין לאומי FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 540 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 120x120*8mm |
| מידות קדח | 110x110mm |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 60 |
