פנל לד שקוע מרובע
במלאי
מק"ט
FS-GT10-3W-W-SQ
25.00 ₪
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 3W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 270 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 84x84*8mm |
| מידות קדח | 75*75mm |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 60 |
