שנאי מתכת 24V, זרם 2.5A, הספק 60W
במלאי
מק"ט
OM-24V-60W-M
83.00 ₪
שנאי מתכת 24V, זרם 2.5A, הספק 60W יציאה אחת OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 110-250V |
| הספק | 60W |
| מתח יציאה | 24V |
| זרם | 2.5A |
| מידות הגוף | 142X35X23mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/CE |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 200 |
