שנאי מתכת 24V, זרם 6A, הספק 150W
במלאי
מק"ט
OM-24V-150W-M
139.00 ₪
שנאי מתכת 24V, זרם 6A, הספק 150W שתי יציאות OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 100-250V |
| הספק | 150W |
| מתח יציאה | 24V |
| זרם | 6A |
| מידות הגוף | 178X50X23mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/CE |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
