קיט שנאי 200W וקופסה מוגן מים IP67
במלאי
מק"ט
BOX-200W-12V-IP67
638.00 ₪
קיט ספק כוח מוגן מים 12V 200W עמיד בתנאי מזג אוויר שונים (גשם / שמש), כולל קופסת דרייבר אטומה למים עם חיבורים ואביזרים נלווים.
מתח כניסה: AC/DC 200–240V.
מתח יציאה: DC12V.
זרם יציאה: עד 16.66A.
תקן CE.
קופסת דרייבר אטומה למים – מידות: 250×150×100 מ"מ.
צד אחד עם 4 כניסות PG7 אטומות מים.
צד שני עם יציאה אחת PG11 אטומה למים.
כולל שסתום נשימה לשחרור לחצים פנימיים ואדים.
אביזרים כלולים:
מחבר 3 פינים לכניסת חשמל.
מחבר 8 פינים ליציאת חשמל.
4 אטמי גומי PG7.
4 ברגים להתקנה.
דרגת אטימות IP67 – מותאם במיוחד להתקנות חיצוניות, סביבות לחות, תאורת גינה, חניות, שלטים ועוד.
פתרון מקצועי, בטיחותי ואמין לשימושי תאורה ותשתית – OMEGA.
מתח כניסה: AC/DC 200–240V.
מתח יציאה: DC12V.
זרם יציאה: עד 16.66A.
תקן CE.
קופסת דרייבר אטומה למים – מידות: 250×150×100 מ"מ.
צד אחד עם 4 כניסות PG7 אטומות מים.
צד שני עם יציאה אחת PG11 אטומה למים.
כולל שסתום נשימה לשחרור לחצים פנימיים ואדים.
אביזרים כלולים:
מחבר 3 פינים לכניסת חשמל.
מחבר 8 פינים ליציאת חשמל.
4 אטמי גומי PG7.
4 ברגים להתקנה.
דרגת אטימות IP67 – מותאם במיוחד להתקנות חיצוניות, סביבות לחות, תאורת גינה, חניות, שלטים ועוד.
פתרון מקצועי, בטיחותי ואמין לשימושי תאורה ותשתית – OMEGA.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | AC/DC 200-240V |
| הספק | max 200W |
| מתח יציאה | DC12V |
| זרם | 16.66A |
| מידות הגוף | 250X150X100mm |
| דרגת אטימות | IP67 |
| תקנים | CE, EMC |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
