קיט שנאי 100W וקופסה מוגן מים IP67
במלאי
מק"ט
BOX-100W-12V-IP67
638.00 ₪
קיט ספק כוח מוגן מים 12V 100W עמיד בתנאי מזג אוויר שונים (גשם / שמש), כולל קופסת דרייבר אטומה למים עם חיבורים ואביזרים נלווים.
מתח כניסה: AC/DC 200–240V.
מתח יציאה: DC12V.
זרם יציאה: .0–8.33A
תקן CE. קופסת דרייבר מוגנת מים מפלסטיק – מידות: 250×80×85 מ""מ.
צד אחד כולל 2 כניסות PG7 אטומות מים.
הצד השני כולל יציאת PG11 אטומה למים.
כולל שסתום נשימה לשמירה על לחץ פנימי תקין.
אביזרים כלולים: מחבר 3 פינים לחיבור כניסת חשמל.
מחבר 4 פינים ליציאת חשמל.
2 אטמים מגומי ל-PG7.
4 ברגים להתקנה.
דרגת אטימות IP67 – מותאם במיוחד להתקנות חיצוניות, סביבות לחות, תאורת גינה, חניות, שלטים ועוד.
פתרון מקצועי, בטיחותי ואמין לשימושי תאורה ותשתית – OMEGA.
מתח כניסה: AC/DC 200–240V.
מתח יציאה: DC12V.
זרם יציאה: .0–8.33A
תקן CE. קופסת דרייבר מוגנת מים מפלסטיק – מידות: 250×80×85 מ""מ.
צד אחד כולל 2 כניסות PG7 אטומות מים.
הצד השני כולל יציאת PG11 אטומה למים.
כולל שסתום נשימה לשמירה על לחץ פנימי תקין.
אביזרים כלולים: מחבר 3 פינים לחיבור כניסת חשמל.
מחבר 4 פינים ליציאת חשמל.
2 אטמים מגומי ל-PG7.
4 ברגים להתקנה.
דרגת אטימות IP67 – מותאם במיוחד להתקנות חיצוניות, סביבות לחות, תאורת גינה, חניות, שלטים ועוד.
פתרון מקצועי, בטיחותי ואמין לשימושי תאורה ותשתית – OMEGA.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | AC/DC 200-240V |
| הספק | max 100W |
| מתח יציאה | DC12V |
| זרם | 8.33A |
| מידות הגוף | 250X80X85mm |
| דרגת אטימות | IP67 |
| תקנים | CE, EMC |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
