שנאי מתכת 48V, זרם 6A, הספק 300W
במלאי
מק"ט
OM-48V-300W-M
216.00 ₪
שנאי מתכת 48V, זרם 6A, הספק 300W שתי יציאות OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 180-250V |
| הספק | 300W |
| מתח יציאה | 48V |
| זרם | 6A |
| מידות הגוף | 187X60X28mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/CE |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 70 |
