שנאי מתכת צר 24V, זרם 17A, הספק 400W
במלאי
מק"ט
OM-24V-400W-M
216.00 ₪
שנאי מתכת צר 24V,זרם 17A,הספק מקסימום 400W שתי יציאות OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 170-264V |
| הספק | 400W |
| זרם | 17A |
| מידות הגוף | 220X60X28mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/EMC |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 60 |
