שנאי מתכת צר 48V, זרם 2A, הספק 100W
במלאי
מק"ט
OM-48V-100W-M
157.00 ₪
שנאי מתכת צר 48V,זרם 2A,הספק מקסימום 100W יציאה אחת OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 200-240VAC |
| הספק | 100W |
| זרם | 2A |
| מידות הגוף | 145X48X24mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/EMC |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 60 |
