שנאי מתכת צר 24V, זרם 12.5A, הספק 300W
במלאי
מק"ט
OM-24V-300W-M
192.00 ₪
שנאי מתכת צר 24V,זרם 12.5A,הספק מקסימום 300W שתי יציאות OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 100-264V |
| הספק | 300W |
| זרם | 12.5A |
| מידות הגוף | 187X60X28mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/EMC |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 70 |
