MIDI BAKO מוגן מים 40W אור יום
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-MIDIBAKO6040-DC1.5
90.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים MIDI BAKO 40W איכותי המשלב עוצמת תאורה גבוהה עם הגנה מושלמת מפני מים ואבק — מושלם לשימוש פנים וחוץ כאחד.
כולל כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), גוף התאורה כולל כבל חשמל 1.5 מטר ותקע יצוק.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK06, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
כולל כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), גוף התאורה כולל כבל חשמל 1.5 מטר ותקע יצוק.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK06, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 3600Lm |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי פוליקרבונט |
| חוזק מכני | IK06 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 600x53x35mm |
| מתח כניסה | 85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אורך כבל במטרים | 1.5m |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 30 |
