מוגן מים CCT 70W BAKO LINK
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-BAKO12070-LK-CCT
194.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים BAKO 70W איכותי המשלב עוצמת תאורה גבוהה עם הגנה מושלמת מפני מים ואבק — מושלם לשימוש פנים וחוץ כאחד, כולל חיווט פנימי מוכן לשרשור המאפשר חיבור של מספר גופים בצורה נוחה וחסכונית.
כולל: כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), קליפסים להתקנה מהירה בגב המוצר, חיבורים דו צדדיים מהירים איכותיים בלחיצה, מחבר ייעודי לכבל עובי 1 ס"מ max.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK08, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
כולל: כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), קליפסים להתקנה מהירה בגב המוצר, חיבורים דו צדדיים מהירים איכותיים בלחיצה, מחבר ייעודי לכבל עובי 1 ס"מ max.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK08, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 7000Lm |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי פוליקרבונט |
| חוזק מכני | IK08 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1210x83x48mm |
| מתח כניסה | AC 170-250V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
