מוגן מים CCT 80W BAKO
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-BAKO15080-CCT
201.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים BAKO 80W איכותי המשלב עוצמת תאורה גבוהה עם הגנה מושלמת מפני מים ואבק — מושלם לשימוש פנים וחוץ כאחד.
כולל כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), מגיע עם קליפסים להתקנה מהירה, וכבל 70 ס"מ בעל תקו גרמני VDE.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK08, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
כולל כפתור CCT מובנה - תוכלו לבחור בין שלושה גווני אור בלחיצה אחת: לבן חם (3000K), לבן ניטרלי (4000K) או לבן יום (6500K), מגיע עם קליפסים להתקנה מהירה, וכבל 70 ס"מ בעל תקו גרמני VDE.
התאמה מושלמת לכל סביבה ואווירה.עם הגנת IP65 מפני מים ואבק, דרגת עמידות מכנית IK08, ומבנה בסיס וכיסוי מפוליקרבונט עמיד, גוף התאורה מתאים לשימוש במגוון תנאים: סוכות, פרגולות, מסדרונות, מחסנים, תאורה היקפית ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 80W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 8000Lm |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי פוליקרבונט |
| חוזק מכני | IK08 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1518x82x47mm |
| מתח כניסה | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אורך כבל במטרים | 70cm |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
