LUX 40W
במלאי
מק"ט
OM-LUX-40W-LK
150.00 ₪
גוף תאורה LED-SMD מוגן מים, דגם LUX, ניתן לשרשור עד 6 גופים, כולל קליפסים להתקנה מהירה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | כולל קליפסים להתקנה מהירה |
| הספק | 40W |
| שטף אור | 4400 |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי PC |
| חוזק מכני | IK 06 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 60x60x1150mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 3 שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
