מוגן מים ADMIRAL CCT 70W 1.2m
במלאי
מק"ט
ADMIRAL12070-CCT
161.00 ₪
מוגן מים 70W CCT 1.2M ADMIRAL גוון אור משתנה תקן CB מבנה PC כולל הכנה לשרשור 3 שנות אחריות OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000-4000-6500K |
| שטף אור | 7700lm |
| סוג לד | ללא ריצוד |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | L1200xW81xH55mm |
| מתח כניסה | 175-265V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI>80 |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
