מוגן מים ADMIRAL CCT 40W 0.6m
במלאי
מק"ט
ADMIRAL6040-CCT
123.00 ₪
מוגן מים 40W CCT 0.6M ADMIRAL גוון אור משתנה תקן CB מבנה PC כולל הכנה לשרשור 3 שנות אחריות OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000-4000-6500K |
| שטף אור | 4400lm |
| סוג לד | ללא ריצוד |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | L600xW81xH55mm |
| מתח כניסה | 175-265V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI>80 |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
