מוגן מים LINK
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-LINK-42W-C
162.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים , דגם LINK כולל חיווט פנימי לשרשור מהיר והתקנה נוחה ומהירה. אידיאלי לחניונים, מחסנים לסוכות, פרגולות ותאורה היקפית
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 42W |
| גוון אור | אור קר |
| שטף אור | 100lm/watt |
| מבנה גוף | פוליקרבונט |
| צבע גוף | אפור + כיסוי חלבי |
| מידות הגוף | 1200X80X65mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| שעות עבודה | 50,000 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 12 |
