מוגן מים CAPTAIN CCT
במלאי
מק"ט
CAPTAIN12070-CCT
236.00 ₪
גוף תאורה מוגן מים דגם CAPTAIN - כולל כפתור 3CCT לקביעת גוון האור ואופציית כיבוי הגוף, אידאלי לסוכות, פרגולות, תאורה היקפית ועוד.
* גוף זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות.
* גוף זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT - 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 6300lm |
| מבנה גוף | פוליקרבונט - PC |
| צבע גוף | לבן + כיסוי חלבי |
| מידות הגוף | 1160X65X48mm |
| מתח כניסה | 165-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
