BAKO SENSOR
במלאי
מק"ט
MIC-BAKO12045-C-LK
206.00 ₪
מוגן מים SENSOR BAKO + חיישן תנועה מסוג Microwave מדוייק ומקצועי, טווח גילוי הסנסור כ 6-8 מטרים, 45W 1.2M ניתן לשרשור עד 25 גופים, אור קר 4000K, מוגן מים IP65, מתאים לעבודה רצופה 24/7 בחניונים, מרפסות , פרגולות ועוד. OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 45W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1200x78x47mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
