פאנל לד שקוע תקרה CCT תאורה ישירה דק 60X60 40W 110Lm/W
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-40W-CCT-4Y
114.00 ₪
פנל לד מקצועי לתקרה אקוסטית 495x495/605x605mm בטכנולוגיית תאורה ישירה, ללא הצהבה, דק במיוחד, 40W CCT, דרייבר LIFUD, ארבע שנות אחריות OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 4400Lm |
| מבנה גוף | מתכת+PS+מסגרת אלומניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 495x495/605x605mm |
| מתח כניסה | 180-260V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 50000 |
| סוג דרייבר | דרייבר LIFUD ללא ריצוד |
| אחריות | 4 שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
