פאנל לד מקצועי שקוע תקרה תאורה ישירה דק 60X60 32W 140Lm/W
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-32W-CCT-140
140.00 ₪
פנל לד מקצועי לתקרה אקוסטית 595x595/605x605mm בטכנולוגיית תאורה ישירה, ללא הצהבה, דק במיוחד, 32W CCT, דרייבר LIFUD, צ'יפים SAMSUNG, חמש שנות אחריות OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 32W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 4480Lm |
| סוג לד | SAMSUNG |
| מבנה גוף | מתכת+PS+מסגרת אלומניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 605x605/605x605mm |
| מתח כניסה | 180-260V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 50000 |
| סוג דרייבר | דרייבר LIFUD ללא ריצוד |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
