פאנל CCT 60X60 שקוע בקלייט FSL
במלאי
מק"ט
FS-BKL6060-42W-CCT
123.00 ₪
פנל שקוע בקלייט 42W מרובע 595X595 / 605X605 מארז של 10 יחידות כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 42W |
| שטף אור | 4200lm |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 595x595mm |
| מתח כניסה | 220 240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
| כמות באריזה | 10 |
