פאנל 120x30 שקוע בקלייט
אזל מהמלאי
מק"ט
SL-BKL30120-40W
293.00 ₪
פנל לד מתאים לתקרה אינצ'ית / מילימטרית, עדשות לפיזור ואחידות האור, דק במיוחד רק 30 מ"מ
מחיר ליחידה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | באישור התקן הישראלי | אישור CB לכל הגוף |
| הספק | 40W |
| שטף אור | 3600 |
| מידה | 305x1205/295x1195mm |
| מתח כניסה | 180-260V |
| צורה | מלבני |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים |
