פאנל לד 60x60 שקוע בקלייט 45W
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-45W
100.00 ₪
פנל לד מתאים לתקרה אינצ'ית / מילימטרית, עדשות לפיזור ואחידות האור, דק במיוחד רק 30 מ"מ
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | תאורה ישירה Backlight |
| הספק | 45W |
| צבע גוף | לבן |
| מידה | 605x605mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים |
