פאנל 120x30 שקוע בקלייט CCT
אזל מהמלאי
מק"ט
SL-BKL30120-65W-CCT
293.00 ₪
פנל לד 65W תאורה ישירה שקוע 120X30, מתאים לתקרה אינצ'ית מילימטרית, עדשות לפיזור ואחידות האור, כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור.
אריזת 6 יח', OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | באישור התקן הישראלי | אישור CB לכל הגוף |
| הספק | 65W |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 5850lm |
| מידה | 305x1205/295x1195mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | מלבני |
| דרגת אטימות | IP20 |
| שעות עבודה | 50,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 2 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
| כמות באריזה | 6 |
