קטלן 60 לד UV אולטרא סגול 60 Ultra
במלאי
מק"ט
OM-235LED-2X15W
194.00 ₪
שתי נורות טיוב T8, טכנולוגיה חדשנית של לדים אשר מפיצים אור אולטרא סגול, יעיל ביותר למשיכת ייתושים, רדיוס פעולה אפקטיבי עד 20 מטר, רשת אלומיניום איכותית.
| הערות | תאורה בצבע סגול |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 230V-50Hz |
| הספק | 30W |
| מידות הגוף | 56x9x26cm |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
