קטלן יתושים Terminator 60W
במלאי
מק"ט
OM-IK219-3x20W
291.00 ₪
קטלן יתושים אלקטרוני, שלוש נורות טיוב 20W T8, רדיוס פעולה אפקטיבי עד 20 מר', רשת אלומיניום איכותית
| הערות | מנגנון אלקטרוני |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 230V-50Hz |
| הספק | 60W |
| מידות הגוף | 73x10x29cm |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 4 |
