קטלן 40 לד UV אולטרא סגול 40 Ultra
במלאי
מק"ט
OM-235LED-2X10W
168.00 ₪
שתי נורות טיוב T8, טכנולוגיה חדשנית של לדים אשר מפיצים אור אולטרא סגול, יעיל ביותר למשיכת ייתושים, רדיוס פעולה אפקטיבי עד 20 מטר, רשת אלומיניום איכותית.
| הערות | תאורה בצבע סגול |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 230V-50Hz |
| הספק | 20W |
| מידות הגוף | 45x9x26cm |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
