כספת דיגיטלית אופל
אזל מהמלאי
מק"ט
LS-digit-FP-8.5L
606.00 ₪
כספת דיגיטלית דגם אופל מידות : 200X310X200 , קיבולת : 8.5 ליטר , כולל פתיחה באמצעות טביעת אצבע, גימור שחור מבית lockstone פתיחת הכספת באמצעות טביעת אצבע.
כספת דיגיטלית עם לוח מקשים להפעלת הכספת.
מופעלות על ידי קוד בין 3-8 ספרות.
עובי דלת 4 מ"מ.
עובי דופן 1.5 מ"מ.
גוף פלדה.
כפתור אתחול reset לביטול / עדכון / החלפת קודים.
שכבת מגן רכה בתחתית הכספת לשמירה על חפצי ערך.
מנגנון הנעילה מופעל על ידי סוללות.
מערכת מכנית לגיבוי הכוללת מפתח לפתיחה בחירום.
התראה על סוללות חלשות.
קיבוע לקיר / רצפה.
| הערות | אין לאחסן את מפתחות החירום בתוך הכספת |
|---|---|
| מותג | lockstone |
| מידות פנימיות | 198x308x140mm |
| מידות חיצוניות | 200x310x200mm |
| נפח ליטרים | 8.5L |
| צבע | שחור |
| משקל | 5.5kg |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
