כספת דיגיטלית חסינת אש דגם גרניט
במלאי
מק"ט
LS-digit-AF-19L
1,963.00 ₪
כספת דיגיטלית חסינת אש דגם גרניט מידות : 355X496X390 , קיבולת : 19 ליטר גימור שחור מבית lockstone.
כספת מקצועית חסינת אש - עד 60 דקות בעירה, הגנה מפני גנבות - 4 בריחים קדמיים + 2 בריחים אחוריים מקובעיים.
כספת דיגיטלית עם לוח מקשים להפעלת הכספת מופעלות על ידי קוד בין 3-8 ספרות.
עובי דלת כ- 85 מ"מ.
עובי דופן כ- 70 מ"מ.
גוף פלדה.
כפתור אתחול reset לביטול / עדכון / החלפת קודים.
שכבת מגן רכה בתחתית הכספת לשמירה על חפצי ערך.
מנגנון הנעילה מופעל על ידי סוללות.
מערכת מכנית לגיבוי הכוללת מפתח לפתיחה בחירום מדף אחד.
התראה על סוללות חלשות.
| הערות | אין לאחסן את מפתחות החירום בתוך הכספת |
|---|---|
| מותג | lockstone |
| מידות פנימיות | 215x360x251mm |
| מידות חיצוניות | 355x496x390mm |
| נפח ליטרים | 19L |
| צבע | שחור |
| משקל | 47kg |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
