מאוורר תקרה מונטנה CCT 42" Montana
במלאי
מק"ט
73091-2848
1,299.00 ₪
מאוורר תקרה 42" מסדרת Montana צבע גוף שחור מט צבע כנפיים דמוי עץ אלון, מנוע DC, שלט,24W LED(3000/4000/6500K) מתאים לשימוש פנימי Westinghouse
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
מאוורר תקרה בגודל 42" מסדרת Montana של מותג המאווררים המוביל בעולם: ווסטינגהאוס, בצבע שחור מט עם כנפיים בצבע דמוי עץ אלון לשימוש פנימי בלבד. למאוורר זה מנוע DC חסכוני ושקט במיוחד המזרים אוויר נעים הודות ל 3 להבים מעוצבים. הפעלת המאוורר נעשית באמצעות שלט והוא מתאים לחדרים בגודל של עד 20 מ"ר. למאוורר אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים.
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| צבע | שחור מט |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 24W CCT |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2450lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 32W/26W/20W/15W/11W/8W |
| סל"ד | 235/215/200/180/160/145 |
| זרימת אויר | 150m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 7548 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 48dB |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 31.5cm |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
