צמוד קיר אפ/דאון UNIVERSAL
במלאי
מק"ט
OM-UNIVERSAL-6W-W-WH
186.00 ₪
גוף תאורה צמוד קיר אפ/דאון מוגן מים IP54 דגם UNIVERSAL בעיצוב מודרני להארת קירות בניינים, בתים, מבנים ציבוריים ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | זכוכית מגדלת כפולה להגדלת אלומת האור |
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 85Lumen/W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום + זכוכית מגדלת |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 130x90x84mm |
| מתח כניסה | 220V-240V |
| דרגת אטימות | IP54 |
| מסירות אור CRI | 80 |
| זווית הארה | 232° |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 25 |
