צמוד קיר אפ/דאון GLOBE
במלאי
מק"ט
OM-GLOBE-6W-WH-W
176.00 ₪
גוף תאורה צמוד קיר אפ/דאון מוגן מים IP65 דגם GLOBE בעיצוב מודרני להארת קירות בניינים, בתים, מבנים ציבוריים וכו...
גופי תאורה Up&Down עם אפשרות לכוון את אלומת האור לפי בחירה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 118Lumen/W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 140x120x100mm |
| מתח כניסה | 220V-240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 30 |
