זרקור סולארי נטען CALIBER 50W
במלאי
מק"ט
T5-CASE50W-SOLAR
223.00 ₪
משמש כסוללת גיבוי בטעינה, 3 עוצמות הארה, אור לבן 6500K, תאורת חירום מהבהבת כחול/אדום SOS, 10 שעות עבודה, סוללת ליתיום LI-ion מובנת, כולל מטען רכב לטעינה, תפסן מגנט לקיבוע
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 50W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 203x55x145mm |
| מתח כניסה | 220-240V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP54 |
| זמן עבודה | עד 10 שעות עבודה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
