צמוד קיר ZOHAR פוטואלקטרי אור קר
במלאי
מק"ט
OM-ADD22W-C-WH-SE
189.00 ₪
גוף תאורה שם כתובת כולל תא פוטואלקטרי דגם זוהר 20W לבן
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 20W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 1360 |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 300x60x228 |
| מתח כניסה | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP54 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
