גוף תאורה ליניארי חלבי 24V מערכת QUICK
במלאי
מק"ט
ME7-LINA-22W-BK
294.00 ₪
גוף תאורה לפס צבירה מגנטי כיסוי חלבי, לדים איכותיים מבית PHILIPS, גוף התאורה מתמקם בגובה 0 עם פס הצבירה המקנה מראה אסתטי מושלם. מערכת מגנטית QUICK, התקנה קלה, שליטה על מיקום הגופים ע"י שליפה ומיקומם במקום הרצוי על פס הצבירה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים מטבחים ועוד. |
| הספק | 22W |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 402x35x51.5mm |
| מתח כניסה | 24V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
