פס הזנה 24V מערכת QUICK
במלאי
מק"ט
ME6-FEEDER-BK
170.00 ₪
פס 40 ס"מ להתקנת דרייבר במערכת צמודה/תלוייה כולל מחבר חיבור מהיר ויציאת כבל חשמל מלמעלה, תואם למערכת מגנטית QUICK
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | 220~240V |
| מתח יציאה | 24V |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| מידות הגוף | 400mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| צבע גוף | שחור |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 12 |
