ספוט עדשה DOT קו אפס 24V מערכת QUICK
במלאי
מק"ט
ME6-DOT-3W-BK
121.00 ₪
גוף תאורה ספוט עדשה לפס צבירה מגנטי, לדים איכותיים מבית PHILIPS, גוף התאורה מתמקם בגובה 0 עם פס הצבירה. מערכת מגנטית QUICK, התקנה קלה, שליטה על מיקום הגופים ע"י שליפה ומיקומם במקום הרצוי על פס הצבירה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים, מטבחים ועוד. |
| הספק | 3W |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 51x36x36mm |
| מתח כניסה | 24V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | ra>90 |
| זווית הארה | 20° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
