צמוד קיר PLASMA CCT
במלאי
מק"ט
OM-PLASMA-110W-WH-CCT
607.00 ₪
גוף תאורה הצפה צמוד קיר מתכוונן למעלה/למטה דגם PLASMA מוגן מים IP65 בעיצוב מודרני, אידיאלי כתאורה היקפית בבתים, בניינים, פרגולות, מרפסות, גינות ועוד.. כולל כפתור CCT לבחירת גוון אור רצוי, מגיע בהספקים 70 וואט ו- 110 וואט OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 110W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 11000 |
| מבנה גוף | אלומיניום + זכוכית |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 390X270X20mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30000 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 4 |
