ספוט מתכוונן לפס צבירה תלת פאזי דגם PIXEL לבן 30W גוון אור משתנה
במלאי
מק"ט
OM-PIXEL3F-30W-WH-CCT
244.00 ₪
גוף תאורה ספוט מתכוונן לפס צבירה תלת פאזי דגם PIXEL לבן 30W כולל מתג CCT לקביעת גוון אור: 3000K / 4000K / 6500K.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים, מטבחים ועוד. |
| הספק | 30W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6000K |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | ø75×170mm |
| מתח כניסה | AC 175-265V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 36° |
| שעות עבודה | 25000 |
| נצילות אורית | 100lm/watt |
| סוג דרייבר | Flicker-free |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 30 |
