LINE שקוע קיר/חומה 3W
במלאי
מק"ט
OM-LINE-KIT-WH
129.00 ₪
גוף תאורה שקוע קיר / חומה דגם LINE IP54, גוון אור חם 3000K, הספק 3W, לד COB, גוף ומסגרת אלומיניום, כבל הזנה 12 ס"מ, כולל קופסאת ביטון, כולל תופסני תלייה פלדת אל-חלד, דרייבר IC, מסגרת ותופסנים ניתנים לפירוק
. OMEGA
| הספק | 3W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | גוף אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | ø85x66mm |
| קופסת ביטון | ø73x66mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP54 |
| זווית הארה | 38° |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
