פאנל בקלייט לגבס MADRID CCT מלבני 74W
במלאי
מק"ט
OM-GV-BKL74W-CCT-30120
384.00 ₪
פאנל בקלייט תקרת גבס 30x120 ס"מ OMEGA 3CCT Madrid 74W
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 74W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K-6500K |
| שטף אור | 7400 |
| מבנה גוף | מתכת+PS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1207x307x30mm |
| מידות קדח | 1190x290mm |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| צורה | מלבני |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
