פאנל לתקרת גבס MADRID CCT עגול 56W
במלאי
מק"ט
OM-GV-56W-CCT-RD
384.00 ₪
פאנל לתקרת גבס Ø60 סמ OMEGA 3CCT Madrid 56W
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 56W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K-6500K |
| שטף אור | 5600 |
| מבנה גוף | מתכת+MS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | ø600x14mm |
| מידות קדח | ø590mm |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 4 |
