נורת גלוב בסיס E27
במלאי
מק"ט
OM-GLOB125-28W
48.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 28W |
| כיסוי | חלבי |
| שטף אור | 2520 |
| הברגה | E27 בסיס |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| מידות הגוף | Ø125x170mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | AC 170-240V |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 30 |
