נורת לד A80
במלאי
מק"ט
OM-A80-24W
25.00 ₪
נורת לד A80 24W E27 OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 24W |
| סוג נורה | A80 |
| כיסוי | חלבי |
| הברגה | E27 בסיס |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| מידות הגוף | Ø80x150mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | 165-265V AC |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
