פנל לד שקוע מתכוונן עגול 20W CCT
במלאי
מק"ט
AD-GT10-20W-RD-3CCT
57.00 ₪
פנל שקוע עגול 3CCT מתכוונן 20W מידה 20*Ø230 מ"מ, קדח מתכוונן 45-220 מ"מ OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 20W |
| גוון אור | אור יום/חם/קר |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 1800Lm |
| מידות הגוף | ø230x20mm |
| מידות קדח | 45-220mm |
| מתח כניסה | 185-265V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI > 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 35000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 36 |
