ספוט מתכוונן לפס צבירה דגם מונסטר
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-MT38X4-60W-BK
595.00 ₪
ספוט לד לפס צבירה תלת פאזי, גוף מתכוונן להתאמת תאורה מושלמת, דגם MONSTER, דרייבר LIFUD, סוג לד COB CREE, גוף הספוט צבע שחור עשוי יציקת אלומיניום, בעיצוב מודרני
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים מטבחים ועוד. |
| הספק | 60W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | Ø167.5x113x281mm |
| מתח כניסה | 220-240V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 38° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
