פלפון IP65 65W MONO SLIM ,לבן,OMEGA 3CCT, Ø480X40
במלאי
מק"ט
OM-MONO-65W-CCT-S
255.00 ₪
פלפון 65W SLIM MONO עגול, עם כפתור CCT בצד הגוף המאפשר שינוי גוון האור גם לאחר התקנה, טבעת אור היקפית בהדלקת הגוף, IP65 ,לבן, Ø480, התקנה בקליק,
גוף תאורה זה הינו ייעודי להתקנה אל מול קרני השמש, בעל חסימת קרני UV.
אידיאלי לשימוש במבואות, מרפסות מקורות, חדרי מקלחות, חדרי מדרגות משרדים, כניסה לבתים ועוד. OMEGA
גוף תאורה זה הינו ייעודי להתקנה אל מול קרני השמש, בעל חסימת קרני UV.
אידיאלי לשימוש במבואות, מרפסות מקורות, חדרי מקלחות, חדרי מדרגות משרדים, כניסה לבתים ועוד. OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 65W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 100Lm |
| מבנה גוף | ABS+PP |
| חוזק מכני | IK06 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | D480xH40mm |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>70 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
